השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

  עורך דין חובות

  עורך דין חובות גלית סלע

  במסגרת עבודתו עורך דין חובות מתמחה בחוק חדלות פירעון החדש כמו גם בהסדרי חוב, איחוד תיקים וצו תשלומים. עורך דין חובות מקצועי ומנוסה יודע לנתב את החייב להליך המתאים ביותר עבורו בהתאם למצב החובות ולזהות הנושים. עורך דין לרוב לא ימליץ על פניה להליך של חדלות פירעון כאשר ניתן לפנות להליך חלופי כגון הסדר חובות. לחדלות פירעון כדאי לגשת רק כאשר אין ברירה אחרת, כלומר כאשר אין נכסים שהם ברי מימוש וגובה החובות לא מאפשר פירעון שלהם גם לא בטווח הארוך. הליווי המשפטי נדרש על מנת שחייב יפעל בתום לב ויתאים את עצמו לדרישות החוקיות של ההליך.

  עורך דין חובות וצו תשלומים

  כאשר לחייב יש את האפשרות לשלם לנושים אך לא באופן מידיי, ניתן בליווי של עורך דין חובות להגיש בקשה למתן צו תשלומים. צו תשלומים מאפשר לחייב לפרוס את החוב למשך תקופה של עד 4 שנים. חשוב לדעת כי בקשה לצו תשלומים יכול להיות מוגש רק כאשר לחייב יש תיק בודד בהוצאה לפועל. כאשר לחייב יש מספר תיקים בהוצאה לפועל הוא אינו יכול לפרוס את כל התיקים לתקופה של 4 שנים. עורך הדין עשוי להמליץ גם על איחוד תיקים. מדובר באיחוד תיקים ניתן לשלם את החוב באופן שווה לנושים ולפרוע את החוב באופן הדרגתי.

  הסדר חוב עם הנושים

  טרם פנייה להליך חדלות פירעון לרוב עורך דין חובות ינסה להגיע להסדרי חוב מול הנושים אשר פתחו בהליכי גבייה כנגד החייב בהוצאה לפועל. האינטרס של הנושים להגיע להסדר פשרה יבוא לידי ביטוי בכך שאם החייב יפנה להליך חדלות פירעון הם יפסידו את מרבית החוב. הסדרי פשרה צריכים להיות מסודרים ומוקפדים ולעגן את הזכויות של החייב תוך הבטחה של סגירת תיקי הוצאה לפועל הפתוחים כנגד החייב. במידה ולא ניתן להגיע להסדרי חוב והנכסים כבר מומשו לא יהיה מנוס מהליך חדלות פירעון. כאשר החייב לא מכניס מספיק ניתן אף להקדים את קבלת ההפטר. עורכת הדין גלית סלע מנוסה בניהול משא ומתן על הסדרי חוב ובליווי הליכי חדלות פירעון עד לקבלת ההפטר.

  עורך דין להסדר חובות

  כאשר חייב לא יכול לשלם את חובו במועד, הוא יכול לבקש מההוצאה לפועל פריסה של התשלומים. לשם כך  יש צורך להגיש בקשה הכוללת דיווח על ההכנסות וההוצאות לרבות גמלאות, הכנסות, קצבאות, הכנסות בני זוג ועוד. בבקשה לקבלת צו תשלומים יש לציין את הסכום שניתן לשלם כל חודש ויש להתחיל מיד בתשלומים. בסמכותו של רשם ההוצאה לפועל לדחות את הבקשה או לחילופין להזמין את מגיש הבקשה לביצוע חקירת יכולת כלכלית לצורך קבלת מידע על כושר הפירעון החודשי של החייב. בכל מקרה מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין להסדר חובות טרם פנייה להוצאה לפועל בנושא.

  עורך דין להסדר חובות עם הבנקים

  כדאי לעדכן את הבנק על המצב הכלכלי לפני שאתם מגיעים למצב בו אינכם יכולים לעמוד בתשלומים החודשיים. הדבר מגביר את האמון של הבנק בכם ויכול להקל על האפשרות להשגת הסדר תשלומים ידידותי. כאשר עורך דין להסדר חובות פונה אל הסניף בו מתנהל החשבון ביכולתו להביא להסדר תשלומים טוב יותר מאשר כשאר הוא נדרש לעבוד מול המחלקה המשפטית של הבנק. מול הבנק לרוב ניתן להגיע לפריסה מחודשת של תשלומים ללא מחיקה ומחיקה תבוא בחשבון רק אם אין לבנק דרכים לממש את החוב ובמידה והחלופה להליך תהיה חדלות פירעון ושיקום כלכלי ומחיקה של מרבית החוב.

  קבלת ליווי משפטי

  שכירת שירותיו של עורך דין להסדר חובות מומלצת בכל מקרה של הסתבכות כלכלית. עו"ד המתמחה בהסדר חובות יוכל להעניק לכם ייעוץ מקיף בכל שלב ולייצג אתכם בפני הגופים השונים על מנת לשפר את הסיכוי לקבל הסדר חוב מתחשב בהתאם למצבכם. עורך דין מקצועי ומנוסה יודע לנתב את החייב להליך המתאים ביותר בהתאם למצבם של החובות ובהתאם לזהות הנושים. בלית ברירה עו"ד יכול ללוות את החייב להליך חדלות פירעון ופשיטת רגל על כל ההבלות הנלוות לכך. במסגרת ההליך יש לממש את כל הנכסים. עו"ד גלית סלע מייעץ ומלווה מזה שנים חייבים להסדרי חובות  מול הבנקים ונושים נוספים והליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי.

  עורך דין הסדר חובות

  אחד הפתרונות הקיימים לאחר הסתבכות בחובות הוא גיבוש של הסדר חוב מול הנושים. מומלץ לקבל ליווי של עורך דין הסדר חובות המתמחה בתחום לקראת גיבוש הסדרי חוב ולהיעזר בניסיון שלו במשא ומתן מול נושים. הסדר חוב הוא חוזה שנחתם בין החייב לנושה ובו מוגדר גובה החוב שייכלל בהסדר ואופן פריסת התשלומים. הסיבה שנושה יסכם להסדר חוב בו נמחקים חלק מחובותיו של החייב נובע מכך שלעיתים הברירה האחרת היא כניסה להליך חדלות פירעון ומחיקת חובות רחבה יותר. ההגעה להסדר תליה בסוג החוב והיכולות לגבות אותו. כאשר אין נכסים ברי מימוש לעיתים ישתלם יתר לבעל החוב להסכים להסדר בו הוא מקבל חלק מהחוב על פני פשיטת רגל של החייב בו יקבע צו תשלומים מינימלי.

  עורך דין הסדר חובות ומועד ההסדר

  במסגרת עבודתו של עורך דין הסדר חובות יש משמעות גדולה למועד הפנייה לבנק לשם יצירת הסדר חוב מולו. כאשר החוב מתמקד בחשבון הבנק של החייב יש עדיפות להגעה להסדר כאשר המחלקה המשפטית של הבנק טרם מעורבת על מנת לנהל את המגעים מול הסניף. עורך דין המתמחה בתחום יכול ללוות אתכם לסניף ולנהל בעבורכם את המשא ומתן מול הנציג הרלוונטי על מנת למצוא פתרון לכיסוי החובות. מול הסניף ניתן להגיע למסגרת תשלום נוחה יותר הכוללת ריבית מופחתת ופריסה מחדש למשך תקופה ממושכת.

  לאחר שנפתחו הליכי גבייה

  גם לאחר שנפתחו הליכי גבייה עדיין ניתן להגיע להסדר חוב בסיוע של עורך דין הסדר חובות המתמחה בתחום. הסדר חוב יכול לכלול מחיקה של חובו או רק פריסה מחדש והשארת סכום החוב המקורי על כנו. הבנק עשוי לסרב למחיקת חובות כאשר יש לחייב נכסים ברי מימוש אשר באמצעותם הבנק עשוי לקבל בחזרה את כספו. במקרה של הגעה להסדר חוב מול הבנק הכולל מחיקה חלקית של חובות לרוב המחיקה תהיה מותנית בעמידה בתנאי ההסדר ובמידה והחייב אינו מצליח לעמוד בתשלומים שנקבעו בהסכם החדש הבנק עשוי לדרוש את מלוא החוב מידית. עורכת דין גלית סלע מנוסה בהגעה להסדרי חוב מול נושים לרבות הבנקים.

  קידום עורכי דין באינטרנט קידום עורכי דין באינטרנט
  דילוג לתוכן